LedLenser H7R.2
De Led Lenser H7R.2i s een compacte maar toch zeer krachtige oplaadbare hoofdlamp. Dankzij de 300 Lumen schijnt deze lamp tot wel 160 meter ver. Toch weegt hij slechts 165 gram. Omdat de lichtbundel verstelbaar is en de kop kantelbaar is, laat je hem daar schijnen waar jij hem nodig hebt.
Deze hoofdlamp is zeer geliefd bij de outdoorliefhebber en buitensporter maar ook bij mensen die in het donker aan het werk moeten voor hun beroep.
Standen
De LedLenser H7R.2 hoofdlamp is in te stellen in drie verschillende standen voor wat betreft de felheid. Hierdoor kun je hem ook gebruiken voor werkzaamheden op de korte afstanden of om iets te lezen.
- Boost: 300 Lumen, maximaal bereik 160 meter, brandduur 4 uur
- High: 200 Lumen, maximaal bereik 120 meter, brandduur 10 uur
- Low: 20 Lumen, maximaal bereik 50 meter, brandduur 30 uur
Dankzij de wasbare hoofdband blijft hij lekker fris. De accupacks van Lithium-Ionen zorgen voor een constante en snel herlaadbare stroombron. En de USB kabel is meegeleverd voor het opladen.
Eigenschappen LedLenser H7R.2
- max. 300 lumen
- max. bereik: 160 meter
- waterdicht: IPX4
- Dimstanden
- Kantelbare kop
- Waterdicht IPX4
- Slechts 165 gram
- Oplaadbaar
Zeer fijne en professionele oplaadbare hoofdlamp!
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.